První koncerty:

První koncert se uskutečnil jednoho zimního podvečera roku 1982 v bytě u Petrů. Byl namalován jeden plakát, který se vylepil na vstupní

dveře do bytu, zatemněna okna v dětském pokoji, postavena aparatura (bubny, Tábor I., mikrofon gottwalďák), nástroje - dvě španělky a koncert mohl začít. Hrál se Olympic, Katapult a také jedna "vlastní" skladba. Přišel pouze jeden návštěvník a to Petr Červinka, který bohužel nevydržel produkci příliš dlouho.

Petr Červinka - první návštěvník prvního koncertu  >>>  

Druhý koncert byl koncem jara 1982. Aparatura a nástroje zaznamenali značné vylepšení. Luboš už třímal v ruce novou elektrickou kytaru IRIS, Ille měl opravenou basovou kytaru "z půdy", ale ještě u ní scházeli dva "napínáky", tak hrál pouze na dvě struny "A" - "E" a bicí měli čerstvý nátěr názvu skupiny "Krakatau" na přední bláně šlapáku. V tu dobu byl již platným členem skupiny Jára Švec (Švejk), který obsluhoval osvětlovací techniku.

Koncert se konal v jídelně nad "Rychločistírnou", kde měla skupina novou zkušebnu. O zvuk se postarali Petr a Pavel Vohníkovi s HIFI zesilovačem na kytaru a zpěv. Ille hrál na "Pívíčko". (Tábor I.)

Koncertu se zúčastnili spolužáci z 8. B. a bylo vybráno první vstupné 42 Kčs. Tyto peníze dodnes Švejk dluží.

Z dalších důležitých vystoupení bych se chtěl zmínit o Křapáčových hodech v hospodě "Podskalák" na Studeném, kde k povolení produkce bylo zapotřebí ožrat tamějšího předsedu místního národního výboru. S úspěchem se tohoto aktu zhostil otec dvou členů Psí Nohy a první opravdu veřejná produkce mohla začít.

Tuto akci však provázeli i další trable. Onemocněl osvětlovač Švejk, vyhořelo "Pívíčko" a muselo být nahrazeno slabším zesilovačem (Švejkův gramofon) a když se konečně podařilo vyloudit první tóny a tanečníci obsadili parket, začali ujíždět bicí a po zbytek zábavy bylo nutné usadit jednoho dobrovolníka na židli před šlapák, aby udržoval stabilitu chatrné bicí soupravy. Dobrovolník se tohoto úkolu zhostil na výbornou ...  jenom ke konci zábavy již potřebovali udržovat stabilitu nejen bubny.

Závěr místní veselice patřil nějakým Moravákům, kteří s demižonem vína na stole začali zpívat své moravské evergreeny a tak si kapela zabalila své inštrumenty a bylo po hraní.