Pakosta: kliknutím zobrazíte větší obrázek

Pavel Petr nar. 9.1. 1967

Již od ranného dětství projevoval hudební sklony. Zpíval písně Nazareth, Beatles a dalších "velikánů" populární hudby. S bicími nástroji se poprvé na vlastní oči setkal na dětském dnu v Letohradě na Sádkách, kde k poslechu a tanci hrála skupina Mony Q s bubeníkem Mirkem Stejskalem. Od té doby vyhledával vše co by se dalo použít jako bubny, od polštářů, krabic, misek starých vah až po zakoupení plastových kyblíků a jejich úpravu na první přechody. O první bicí soupravě je pojednáno na stránce "Historie". Potom si pořídil bicí soupravu Amati od Honzy Sýkory. Následovali bubny od "Bandasky" a nyní má bicí soupravu Sonor.

kliknutím zobrazíte větší obrázek Souběžně s Psí Nohou hrál ve skupinách Xantipa, Exploze, Akvarel, Hrabě KX, No! Name a Sebastian. Nyní mimo Psí Nohy nemá jiné hudební aktivity.

Kromě bicích nástrojů hrál na citeru, kytaru a tahací harmoniku a to v poloze "na ležato". Byl také technik skupiny. Vyrobil osvětlení a vylepšoval zesilovače. Jeho vynálezem byl ponorným vařičem chlazený zesilovač 

"HI-WATT" a propojování několika starých rádií - mezi něž patřil tzv. "Kloubák" prolezlý červotočem.